Loading

Микулинецька Бічна вулиця, 10/1, м. Тернопіль  46005

(097) 122-02-20

bilavoronater@gmail.com

ПН-ПТ 9:00 – 19:00, СБ-НД Вихідний

ПН-ПТ 9:00 – 19:00, СБ-НД ВИХІДНІ
Гаряча лінія: (097) 122-02-20
Микулинецька Бічна вулиця, 10/1, м. Тернопіль  46005

Які подушки безпеки стоять в сучасних автомобілях?

Які подушки безпеки стоять в сучасних автомобілях?

Вже кілька десятиліть подушки безпеки є обов’язковою складовою комплектації будь якого авто. Вони заховані під обшивкою стелі, в спинках сидінь, або прикриті спеціальними накладками з написом «AIRBAG».

Всі подушки безпеки, що встановлені у вашому авто є абсолютно різними за формою, конструкцією і розміщені в різних місцях салону авто, але в усіх них є одна надважлива функція – забезпечити найкращий захист для водія і пасажирів під час ДТП.

Будь-яка подушка безпеки складається з таких елементів:

  • Мішок (виготовляється з найтоншої і надміцної поліамідної тканини, запакованої за принципом парашута)
  • Газогенератор (пристрій для надування цього мішка, який складається з піропатрону, твердого палива і спеціального фільтра)

Якщо узагальнити, то всі подушки безпеки в авто можна умовно розділити на:

  • Фронтальні (це подушки, що знаходяться в районі панелі авто – подушка керма, подушка пасажира і подушка колін). Їх винайшли і запатентували одними з перших, а першим авто, на якому вони були змонтовані став Mercedes W126. Це було ще у 1981 році. Зазвичай ці подушки відкриваються більш плавно – у два, або три прийоми і мають більш високий поріг спрацьовування.
  • Бічні (це подушки безпеки, встановлені у спинках сидінь і на стелі). Ці подушки добре захищають від травм при боковому ударі і при перекиданні автомобіля. Вони відкриваються набагато швидше і різкіше, ніж фронтальні подушки і за своєю конструкцією є більш жорсткішими.

Пам’ятайте, що SRS (система подушок безпеки) – це інструмент пасивної безпеки, який завжди знаходиться у «сплячому» режимі і лише при потребі спрацьовує автоматично.

А про правильне відновлення системи безпеки подбає центр автоінсталяцій «Біла Ворона». Звичайно ми завжди радимо придбати нові подушки на авто зі спрацьованими подушками. Та бувають випадки коли доцільно відновити існуючі подушки безпеки без втрати їх функціоналу.

Обов’язковою є повна реставрація подушки безпеки панелі, подушки безпеки керма, подушок безпеки стелі (штор) і за можливості заміна основних піропатронів на передніх пасках безпеки.

Раді будемо допомогти вам у вирішенні цього питання, бо лише у нас є:

  • Гарантія 2 роки на відновлені елементи системи безпеки
  • Підтверджуючі документи з мокрою печаткою
  • Власний склад запчастин
  • Досвід у відновлення систем безпеки більше 4 років

Нагадуємо ще раз, що система SRS не відміняє потребу пристібати паски безпеки. SRS – це додаткова система, яка активується лише під час ДТП! Тому будьте відповідальними водіями, пристібніться самі і пристібніть своїх пасажирів.

Бережіть себе!