Loading

Микулинецька Бічна вулиця, 10/1, м. Тернопіль  46005

(097) 122-02-20

bilavoronater@gmail.com

ПН-ПТ 9:00 – 19:00, СБ-НД Вихідний

ПН-ПТ 9:00 – 19:00, СБ-НД ВИХІДНІ
Гаряча лінія: (097) 122-02-20
Микулинецька Бічна вулиця, 10/1, м. Тернопіль  46005

Навіщо потрібна автосигналізація

Навіщо потрібна автосигналізація

Багато хто вважає, що це марна трата грошей і нічого більше. У чомусь вони мають рацію.

Якщо за автомобіль візьметься команда професійних автовикрадачів – велика ймовірність того, що машину все-таки викрадуть. Протиугінні системи, вигадані, однією людиною можуть бути знешкоджені іншою. Але не варто так швидко цуратися захисту свого автомобіля. Адже правильно підібрана та встановлена ​​сигналізація може збільшити час на вимикання «пищалок-мигалок», що може зупинити викрадача.

Якщо ж у Вас новий автомобіль, і Ви хочете застрахувати його від угону, то, на жаль, без автосигналізації жодна компанія цим не займатиметься.

Існує думка, що автомобіль, який постійно знаходиться в гаражі або на стоянці, що охороняється, ніхто викрасти не зможе. Насправді, ця думка помилкова: машину можуть викрасти серед білого дня і прямо у вас на очах. Траплялися випадки, коли автомобіль викрадали прямо на світлофорі або на стоянці супермаркету. Крики та розмахування руками навряд чи зупинять викрадачів, а от спрацювавший, через деякий час іммобілайзер може врятувати вашу машину.

Отже, вибір відповідної сигналізації варто почати з визначення місця стоянки автомобіля, його вартості, а також популярності серед автовикрадачів. Немає сенсу встановлювати дорогу протиугінну GPS-систему, на старенький, пошарпаний “москвич”, а нову спортивну машину не захистить проста “пищалка”.

Усього існує два типи автосигналізації. Розглянемо кожен окремо.

Аналогові автосигналізації використовують у роботі аналогове реле замикання. Це найпростіший тип сигналізації, як у використанні, так і для автовикрадачів. Принцип дії полягає в тому, що відбувається подача електричних сигналів з блоку, що управляє, на датчики розташовані по всьому периметру автомобіля. Цей тип є найпростішим для знешкодження зловмисниками. Так як для того, щоб її знешкодити, необхідно просто роз’єднати контакт, який пов’язує керуючий блок з датчиками. Тому рекомендується розміщувати блок управління сигналізацією в моторному відсіку автомобіля, адже знешкодити його в салоні набагато простіше. Існує два типи зв’язку сигналізації: одностороння та двостороння. Перший тип не підтримує зв’язок з брелоком, тобто Ви не можете знати, що відбувається з вашим авто на даний момент. Другий, оснащений спеціальним пейджером, який у разі спрацювання сигналізації сповістить Вас за допомогою брелока. Загалом ця сигналізація не дасть належного захисту проти автовикрадачів, тому що при неправильному розташуванні може бути легко деактивована. Із плюсів можна відзначити, що вона не дуже дорога і зможе забезпечити базовий захист автомобіля на стоянці.

Цифрові автосигналізації використовують у свою чергу цифрові реле. На відміну від аналогових сигналізацій, забезпечують більш високий рівень захисту, оскільки обмін інформації між датчиками та керуючим блоком здійснюється за допомогою цифрових кодів. Існує два типи цифрових сигналізацій: зі змінним та постійним цифровим кодом. Сигналізації зі змінним кодом є найбільшим головним болем для зловмисників: для її знешкодження необхідно правильно підібрати цифровий код (який постійно змінюється). Так само як і аналогові сигналізації, цифрові бувають з одностороннім та двостороннім зв’язком. Варто зазначити, що двосторонній зв’язок має дуже обмежений радіус дії (до 500 метрів в умовах міста) і може бути легко усунений за допомогою спеціальних «глушилок». Також такі протиугінні системи підтримують дистанційне увімкнення двигуна для його прогріву заздалегідь: перш ніж Ви сядете в машину. Такий тип сигналізації забезпечить гарний захист вашого автомобіля, особливо при використанні її в парі з іммобілайзером.